Download Şifalı Taşlar iPhone iPad iOS

 Sponsored links
ahmet Baydas , the publisher behind many iOS app (BMI berechnen Bestimmen Sie Ihren Body-Mass-Index ,Wiki For Galaxy Life ,Burçlar ve Cinsellik ,Şifalı Bitkiler ,Masaj Teknikleri ,Numerology Horoscope), brings Şifalı Taşlar with a number of new features along with the usual bug fixes. Şifalı Taşlar app has been update to version 1.0 with several major changes and improvements. App release that improves performance, provides several new options.

 

★ Tamamen fotoğraflarla taşların faydaları ve burç - taş uyumu ★

 

Aşk ve gücün sembolü olarak yüzyıllardır insanların ilgisini çeken Doğal Taşlar, stresten mide ağrısına kadar birçok rahatsızlığa iyi geliyor. İşte şifalı taşlar ve faydaları…
Şifalı Taşlar, Taşlarla şifa binlerce yıldır , Firavunların, İmparatorların, Kralların, Padişahların, Soyluların ve Özel İnsanların kullandığı unsurlardı.
İnsanoğlu binlerce yıl, Faydalı Taşlar `dan yararlanabildiği ve şifa bulabildiği halde, günümüzde neden kullanamadığımızı veya neden kullandırılmadığı, hatta unutturulmaya çalışıldığı çok ilginç bir olgu. Kimi zaman tene değecek şekilde taşınması, kimi zaman sadece bulunduğunuz ortamlarda olması, kimi zaman da üzerimizde bulunması gereken bu varlıkları, nasıl bir güç sürekli hareket halinde tutabiliyor.? Cansız diye düşünülen bu şifalı ve faydalı taşlar, nasıl olup da şifa dağıtabiliyorlar ? Titrerken, nereden enerji alıyorlar.? Aldıkları enerjiyi nasıl yayıyorlar.? Hangi Taş nelere iyi geliyor. Şimdi bunları inceleyeceğiz.


Şifalı TaşlarŞifalı Taşlar
Tags :   taşlar ,   şifalı ,   nasıl ,   zaman

 

★ Aşk ve gücün sembolü olarak yüzyıllardır insanların ilgisini çeken Doğal Taşlar, stresten mide ağrısına kadar birçok rahatsızlığa iyi geliyor. İşte şifalı taşlar ve faydaları…

 

★ Fotoğraflarla taş açıklamaaları, faydaları

 

★ Burç yorumları ve burç - şifalı taş uyumu.

 

★ Bir kez aldığınızda hem IPad hem IPhone hemde IPod Touch ta rahatlıkla kullanabilirsiniz, 3G yada WI-FI bağlantısı gerektirmez.

Şifalı Taşlar

 


If you are iPhone and iPad owner,you now can download Şifalı Taşlar for $0.99 from Apple Store. The application is supporting Turkish language. It weighs in at only 2.8 MB to download. The new Şifalı Taşlar app version 1.0 has been updated on 2014-11-23. The Apple Store includes a very useful feature that will check if your device and iOS version are both compatible with the app. Most iPhone and iPad are compatible. Here is the app`s compatibility information: Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad. Requires iOS 4.3 or later.
More Info: Find more info about Şifalı Taşlar in ahmet Baydas`s Official Website : http://eglen.me

...More

All
iPhone
iPad
Icon
iPhone 320x480 1
iPhone 320x480 2
iPhone 320x480 3
iPhone 320x480 4
iPad 360x480 1
iPad iphone 360x480 2
iPad 360x480 3
iPad 360x480 4
Icon 175x175 1
Price:
$0.99
Category:
Health & Fitness
Developer:
ahmet Baydas
Languages:
Turkish
Size:
2.8 MB
Requirements:
Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad. Requires iOS 4.3 or later.
Last Updated:
OS / Version:
iOS / 1.0
Compatible:
iPhone iPad
Download

iOS Şifalı Taşlar 1.0 MobileAll
Related
More in Health & Fitness
More by ahmet Baydas
Orale Dentista
Hurum
명상 혁명
AAs Yoga Magazine
No Limit sportschool
Calculez votre IMC
BMI berechnen Bestimmen Sie Ihren Body-Mass-Index
Wiki For Galaxy Life
Burçlar ve Cinsellik
Şifalı Bitkiler
Masaj Teknikleri
Numerology Horoscope


R:4.5 - 076 Ratings

 

 

 
 Sponsored links
 
  
Price Drops
drop prices